Tel : 0535 410 34 43


Esenyurt Fiat Özel Servis

Fiat Özel Servis firmamız, İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunmaktadır. Selim Oto Bakım Fiat Özel Servis, İstanbul Avrupa Yakası Fiat Marka araçların motor mekanik servis, Elektrik Arıza Bakım, Şanzıman Tamir Bakım, Enjektör Bakım ve Tüm Servis Hizmetlerini Vermektedir. Ayrıca Selim Oto Servis olarak; oto bakım, oto tamir hizmetleri de vermekteyiz.

Fiat Bakım, Fiat Tamir gibi işlemleriniz için 7/24 destek veriyoruz. Fiat bakım ve onarım işleriniz için merak ettiğiniz tüm soruları bize ulaşarak sorabilirsiniz. Fiat marka aracınızın periyodik bakım fiyatı için bizi hemen arayabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt oto servis olarak, uzman teknik personellerimiz ile oto bakım, onarım ve çözüm hizmetleri vermekteyiz. Fiat Özel Servis; Fiat marka araçların egea, linea, albea, fiorino, doblo vb. modelleri başta olmak üzere her model Fiat araca servis hizmeti vermekteyiz.

Fiat marka araçların bakım, tamir, onarım çözümleri için alanında uzman teknik ekibimizden destek alabilir, iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Fiat Servis, Esenyurt Fiat Özel Servis, Beylikdüzü Fiat Özel Servis, Avcılar Fiat Özel Servis, Bahçeşehir Fiat Özel Servis, Büyükçekmece Fiat Özel Servis olarak bölgemizde Fiat Özel Servis olarak hizmetinizdedir.


Etiketler : fiat özel servis, esenyurt fiat  özel servis, fiat özel servis esenyurt, fiat özel servis istanbul, istanbul fiat  özel servis, servis esenyurt, esnyurt servis, fiat  bakım servisi, fiat tamir servisi, fiat tamir, fiat  bakım, fiat  tamir servis, fiat  bakım servisi, beylikdüzü fiat servis, fiat özel servis, en yakın fiat servisi, esenyurt fiat servisi


Randevu Almak için

Selim Oto